Nie tylko książki

08/05/19

Postęp techniki i coraz to nowe możliwości w zakresie szeroko rozumianej poligrafii powodują, że współczesne wydawnictwa nie muszą ograniczać się we własnej działalności. Drukowanie książek to tylko jedna z usług, jakie może zaproponować swoim klientom dom wydawniczy. Inną, dla wielu konsumentów zapewne ciekawszą, może być np. wykonywanie profesjonalnie wyglądających albumów z fotografiami czy reprodukcjami obrazów lub ikon. Zresztą, takie albumy cieszą się niemalejącą popularnością i nawet w mniejszych księgarniach daje się zauważyć ogromną liczbę charakterystycznie wyglądających książek, których okładka zdradza zawartość złożoną z fotografii, obrazów czy innego rodzaju ilustracji. Współczesne wydawnictwa doskonale rozumieją oczekiwania klientów sięgających po tego rodzaju propozycje, zatem dokładają wszelkich starań, aby móc tworzyć najlepsze propozycje dla swoich konsumentów. Wydawnictwo Margrafsen z siedzibą w Bydgoszczy to jedno z takich miejsc, które oferuje konsumentom wysokojakościowe albumy przygotowane z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Album – prezent idealny

Niezależnie od tego, czy są to albumy z fotografiami, obrazami, ikonami czy jeszcze innego rodzaju ilustracjami, takiego rodzaju książka z pewnością będzie idealnym prezentem dla każdego, kto jest zainteresowany kulturą lub chociażby lubi oglądać profesjonalne fotografie natury. Różnorodność propozycji jest tak duża, że można znaleźć idealną pozycję absolutnie dla każdego. Nawet jeśli chcemy obdarować kogoś, kto nigdy nie miał okazji zapoznać się z malarstwem, to może właśnie dzięki albumowi z najpopularniejszymi obrazami odczuje potrzebę zwiększenia swojej wiedzy w tym zakresie? Innym pomysłem może być książka zawierająca w sobie fotografie i informacje dotyczące regionu, w którym dana osoba mieszka. Tego rodzaju prezenty zawsze mają szansę zostać na dłużej w pamięci. Są oryginalne, estetyczne, elegancko wydane, doskonale prezentują się na półce i, oczywiście, zawsze miło po nie sięgnąć z założeniem obejrzenia swojego ulubionego obrazu czy fotografii. Niejeden wydawca albumów oferuje swoim klientom również stworzenie własnego albumu w oparciu o dostarczone zdjęcia. Taki spersonalizowany album ze wspólnego wyjazdu lub przyjęcia z rodziną będzie prawdziwym unikatem i z pewnością zrobi wrażenie na osobie, którą nim obdarujemy. 

Profesjonalny proces wydawniczy 

Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby stworzyć jeden album składający się z naszych autorskich zdjęć. Sam proces też nie trwa zbyt długo, jednak trzeba się liczyć z pewnym wydatkiem. Trudno tu tak naprawdę operować na konkretnych kwotach i terminach, ponieważ wszystko zależy w dużej mierze od ilości fotografii; jakości papieru, sposobu oprawy, uszlachetnień; finalnej objętości albumu; jaki i od tego, czy życzymy sobie, aby poza samymi ilustracjami w książce znajdował się tekst. Wszystkie te zmienne znacząco wpływają na czas przygotowania do druku oraz ceny. Oczywiście w przypadku jednorazowego projektu można się bardzo łatwo porozumieć z wydawnictwem. Nie da się ukryć, że projekt albumu jest istotnym składnikiem reklamy i jeżeli chcemy, aby został wykonany w sposób profesjonalny, to zawsze powinniśmy polegać na pracy doświadczonych grafików zatrudnionych przez renomowaną firmę. Przedstawmy im swoje oczekiwania i powiedzmy, jak dokładnie chcielibyśmy, żeby album wyglądał. Pracownicy wydawnictwa w krótkim czasie przekażą nam odpowiednie informacje dotyczące ceny i czasu oczekiwania.

Wszystkie aktualności